MyPOS Mini Ice

Elegantní malý terminál. Velikost, která se vejde i do kapsy a jednoduchá navigace na dotykovém displeji, to je Mini Ice. Vemte sebou zařízení kamkoliv pojedete a přijímejte platby kartou i na cestách všemi používanými způsoby díky datové sim zdarma, jak bezkontaktně, telefonem pomocí NFC, tak čipem, nebo i magnetickou páskou. 

Napište hodnocení

Poznámka: HTML není přeloženo!
    Špatné           Dobré
  • 5,057 Kč bez DPH
  • 6,119 Kč s DPH

0.9%
Poplatek za transakce *
0.00 Kč
Měsíční náklady
-
+
Bez
Nájemní smlouva
1 rok
Záruka
30 dní
Záruka vrácení peněz

Co vše dostanete navíc zdarma?

Účet myPOS

Nepotřebujete bankovní účet. Máme něco lepšího!
Zbavte se bank a obrovských poplatků za služby. Díky systému myPOS získáte zdarma účty s podporou více měn se speciálními kódy IBAN, okamžitý přístup ke všem přijatým finančním prostředkům a spoustě dalších služeb a funkcí.
mypos account

Firemní debetní karta myPOS

Správná volba pro všechny firemní výdaje
Firemní debetní karty myPOS vám usnadní každodenní život ať už při placení prodejcům a dodavatelům, řízení firemních výdajů, kontrolou nad firemní útratou zaměstnanců, a nebo výběrem peněz z více než 2 milionů bankomatů po celém světě. Navíc platby kartou v obchodech a vedení účtu je zdarma! Co víc si přát?

DATOVÁ karta myPOS

Zařízení nechávejte vždy připojená.
Díky myPOS SIM, která je ke každému zařízení zcela zdarma buďte připojeni po celé Evropě, aby jste nikdy nezmeškali žádnou platbu. Díky kartě myPOS můžete prodávat kdykoliv a kdekoliv.
data card