MyPOS Mini bílá

Drobný ekologický platební terminál. Posílejte účtenky přes email, nebo SMS zprávu. 
To, že je zařízení malé a lehké ale neznamená, že nemá funkce jako větší platební terminály, i s velikostí, která se vejde do kapsy. Nadále si užívejte výhody přijímání karet všemi používanými způsoby, ať už je to bezkontaktně, čipem, nebo magnetickou páskou. Skvělá volba pro práci v pohybu! 

Napište hodnocení

Poznámka: HTML není přeloženo!
    Špatné           Dobré
  • 2,652 Kč bez DPH
  • 3,209 Kč s DPH

0.9%
Poplatek za transakce *
0.00 Kč
Měsíční náklady
-
+
Bez
Nájemní smlouva
1 rok
Záruka
30 dní
Záruka vrácení peněz

Co vše dostanete navíc zdarma?

Účet myPOS

Nepotřebujete bankovní účet. Máme něco lepšího!
Zbavte se bank a obrovských poplatků za služby. Díky systému myPOS získáte zdarma účty s podporou více měn se speciálními kódy IBAN, okamžitý přístup ke všem přijatým finančním prostředkům a spoustě dalších služeb a funkcí.
mypos account

Firemní debetní karta myPOS

Správná volba pro všechny firemní výdaje
Firemní debetní karty myPOS vám usnadní každodenní život ať už při placení prodejcům a dodavatelům, řízení firemních výdajů, kontrolou nad firemní útratou zaměstnanců, a nebo výběrem peněz z více než 2 milionů bankomatů po celém světě. Navíc platby kartou v obchodech a vedení účtu je zdarma! Co víc si přát?

DATOVÁ karta myPOS

Zařízení nechávejte vždy připojená.
Díky myPOS SIM, která je ke každému zařízení zcela zdarma buďte připojeni po celé Evropě, aby jste nikdy nezmeškali žádnou platbu. Díky kartě myPOS můžete prodávat kdykoliv a kdekoliv.
data card