MyPOS Combo modrá

Standartně vypadající platební terminál, který neodstraší žádného zákazníka. Právě díky svému vzhledu připomíná něco na co jsou zákazníci zvyklí již po řadu let. Terminál se vyznačuje dlouhou výdrží baterie a tiskem účtenek za pomocí rychlé termální tiskárny. 
Zařízení je plně bezdrátové a proto pro vás ani práce v pohybu nebude problém, díky SIM zdarma se budete moci připojit naskrz celou Evropskou Unii a baterie vás nenechá na holičkách ani po náročném dni. Zařízení je možné propojit s tabletem, nebo telefonem s operačním systémem android pro zpracování EET.  
Dopřejte si spolehlivý kompaktní terminál pro všestrané použití kdekoliv.

Napište hodnocení

Poznámka: HTML není přeloženo!
    Špatné           Dobré
  • 5,206 Kč bez DPH
  • 6,299 Kč s DPH

0.9%
Poplatek za transakce *
0.00 Kč
Měsíční náklady
-
+
Bez
Nájemní smlouva
1 rok
Záruka
30 dní
Záruka vrácení peněz

Co vše dostanete navíc zdarma?

Účet myPOS

Nepotřebujete bankovní účet. Máme něco lepšího!
Zbavte se bank a obrovských poplatků za služby. Díky systému myPOS získáte zdarma účty s podporou více měn se speciálními kódy IBAN, okamžitý přístup ke všem přijatým finančním prostředkům a spoustě dalších služeb a funkcí.
mypos account

Firemní debetní karta myPOS

Správná volba pro všechny firemní výdaje
Firemní debetní karty myPOS vám usnadní každodenní život ať už při placení prodejcům a dodavatelům, řízení firemních výdajů, kontrolou nad firemní útratou zaměstnanců, a nebo výběrem peněz z více než 2 milionů bankomatů po celém světě. Navíc platby kartou v obchodech a vedení účtu je zdarma! Co víc si přát?

DATOVÁ karta myPOS

Zařízení nechávejte vždy připojená.
Díky myPOS SIM, která je ke každému zařízení zcela zdarma buďte připojeni po celé Evropě, aby jste nikdy nezmeškali žádnou platbu. Díky kartě myPOS můžete prodávat kdykoliv a kdekoliv.
data card