MyPOS Smart

Nyní i terminály mohou být chytré stejně jako vy! Rozšiřujte funkce svého terminálu instalací aplikací z MyPOS Appmarketu a vylepšujte ho dalšími možnostmi. Ať už potřebujete EET evidenci, nebo pracovat s bitcoinem, tak najdete aplikaci, která to vyřeší. 
Velká obrazovka vám zase pomůže s přehledností zařízení a výkon baterie s vámi zvládne celý den. U přijímání karet se nic nemění a stále můžete přijímat karty bezkontaktně, telefonem pomocí NFC, magnetickou páskou, čipem, nebo vyžádejte platbu pomocí sms, či emailu. 
 Účtenky můžete díky vysokorychlostní tiskárně tisknout stejně rychle jako přijímat karty.
Vezměte svůj terminál kamkoliv s sebou a používejte jej odkudkoliv po Evropě díky datové SIM zdarma.

Napište hodnocení

Poznámka: HTML není přeloženo!
    Špatné           Dobré
  • 7,849 Kč bez DPH
  • 9,497 Kč s DPH

0.9%
Poplatek za transakce *
0.00 Kč
Měsíční náklady
-
+
Bez
Nájemní smlouva
1 rok
Záruka
30 dní
Záruka vrácení peněz

Co vše dostanete navíc zdarma?

Účet myPOS

Nepotřebujete bankovní účet. Máme něco lepšího!
Zbavte se bank a obrovských poplatků za služby. Díky systému myPOS získáte zdarma účty s podporou více měn se speciálními kódy IBAN, okamžitý přístup ke všem přijatým finančním prostředkům a spoustě dalších služeb a funkcí.
mypos account

Firemní debetní karta myPOS

Správná volba pro všechny firemní výdaje
Firemní debetní karty myPOS vám usnadní každodenní život ať už při placení prodejcům a dodavatelům, řízení firemních výdajů, kontrolou nad firemní útratou zaměstnanců, a nebo výběrem peněz z více než 2 milionů bankomatů po celém světě. Navíc platby kartou v obchodech a vedení účtu je zdarma! Co víc si přát?

DATOVÁ karta myPOS

Zařízení nechávejte vždy připojená.
Díky myPOS SIM, která je ke každému zařízení zcela zdarma buďte připojeni po celé Evropě, aby jste nikdy nezmeškali žádnou platbu. Díky kartě myPOS můžete prodávat kdykoliv a kdekoliv.
data card