Vyřešíme za vás všechny platby

Již nemusíte zvlášť řešit platební zařízení, platební bránu a ostatní, pomůžeme vám vše dát dohromady, jak platby v obchodě tak platby na vašem e-shopu. Vše se stejnými poplatky a zdarma. Jenom nás kontaktujte a my se s vámi domluvíme co a jak. Platby levně a lehce.

Online platby jde nyní přijímat i levně!

U nás věříme, že přehnaně vysoké poplatky jsou naprosto nesmyslné, každý podnikatel by měl mít možnost si dovolit přijímat platby kartou bez strastí, bez ohledu na velikost či finance. My vám v tom pomůžeme, bez skrytých poplatků, bez vysokého poplatku za přijmutí platby kartou, který je nyní neskutečných 0,9%.

Podnikatelský účet s kódem IBAN
0 Kč
Platba během okamžiku
0 DNÍ
Přehled a sestavy
0 Kč
VISA Debit card
0 Kč
Včetně datové karty myPOS
0 Kč
Podpora na telefonu, e-mailu a chatu
0 Kč

Získávejte platby i bez terminálu pomocí

MyPOS platebního odkazu

Díky online portálu myPOS můžete generovat platební odkazy na zabezpečenou platební bránu a posílat žádost o platbu kdekoliv na světě. Odkazy můžete posílat například za využití e-mailu. Je už jedno jestli zaplatí ze svého telefonu nebo počítače.

MyPOS platebního tlačítka

Platební tlačítko od myPOS je jednoduché řešení plateb pro online obchody, které nabízí možnost koupě jednotlivých položek. Vygeneruje se tlačítko s pevnou částkou, které zákazníkům umožní nakoupit jedním kliknutím, jednoduché a rychlé.

Přehled mějte vždy po ruce!

Za pomocí myPOS platební aplikace můžete spravovat a sledovat chod vašeho podniku odkudkoliv, ať jste v hotelu, ve vlaku, nebo třeba v jiné zemi. Sledujte své záznamy o platbách, posílejte žádosti o platby, upravujte práva pro své obchodní práva a přitom nebuďte uvázáni na jedno místo.